PEKCAN HAVUZ Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı

Pekcan Havuz Ltd. Şti. açık mekan ve kapalı mekan yüzme havuzları yapımı başta olmak üzere her tür ve istekte havuz projeleri tasarlayabilen ve hayata geçiren İzmir kökenli havuz, spa, sauna ve Türk hamamı yapım firmasıdır. 27 senedir binlerce havuz, spa, sauna ve Türk hamamı projesini başarı ile tamamlayıp müşterilerine eksiksiz teslim etmiştir.

Pekcan Havuz, başta havuz yapımı olmak üzere uzun yıllardır birlikte çalışan uzman kadrosu ile kazandığı büyük bir yeterlilik ve tecrübeye sahiptir. Pekcan Havuz’ un 27 sene içinde bitirdiği havuz projeleri içinde yüksek standartları sebebi ile yapımı en zor yüzme havuzu projeleri kabul edilen, olimpik, yarı olimpik yüzme havuzları projeleri, turistik tesisler için projelendirilen daha çok bilinen ismi ile açık ve kapalı otel yüzme havuzları, aquapark havuzları, aktivite havuzları, oyun ve animasyon havuzları, jakuzili havuzlar, Thalasso terapi havuzları, kaplıca havuzları, termal havuzlar, wellness ve şok havuzları, kondisyon ve spor, floating yüzme havuzları ve süs, peyzaj havuzları yer almaktadır.

Pekcan Havuz olarak, havuz projelendirme ve uygulamaları dışında, 27 senede binlerce farklı tür, istek ve tipte Spa, Sauna, Buhar Banyosu, Türk Hamamı yapım projesini de hayalden, çizime, çizimden gerçeğe taşıdık. Yine tüm bu projeler içinde hem havuzlara entegre uygulamalar ile beraber, hem bağımsız ayrı uygulamalarda jakuzilere, jakuzi ve masaj sistemlerine, fıskiye ve havuz eğlence sistemlerine projelerimizde yer verdik.

Pekcan Havuz tamamladığı projeleri ile 5000’den fazla mutlu müşterisini, onlar için tasarladığı, kurduğu ve yaptığı tüm yüzme havuzu, süs havuzu, peyzaj havuzu, spa, sauna, buhar odası, wellness tesisleri ve Türk Hamamı projelerinden sonra da yalnız bırakmadı. Yüzme havuzu bakım, süs havuzu bakım, denetleme ve kontrol hizmetlerini de vermeye devam etti. Ayrıca uzman teknik kadromuz sayesinde yüzme havuzu, süs havuzu, spa, sauna, buhar odası, Türk Hamamı bakımı hizmetlerimizi sadece projelerini yaptığımız müşterilerimiz için değil tüm bu yapılara ve tesislere sahip olan kişi ve işletmeler içinde vermekteyiz.  

25.Yıl Mesajımız

BİZ PEKCAN AİLESİ olarak, her koşulda değerlerimize sahip çıkarak çeyrek asırlık
kıymetli bir geçmişe sahip olduk.

Biz 25 yıllık itibarımızı, değerlerimiz, kalitemiz ve sizin güveniniz sayesinde oluşturduk.

25. yılımızı kutladığımız bugünlerde gelecek yıllarımızı planlamaktayız. PEKCAN AİLESİ olarak, bundan sonra da azimle, durmadan çalışarak başarımızı daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Mevcut bilgi birikimimiz, tecrübemiz ve dürüstlükten taviz vermeyen duruşumuz ile sizlere en iyisini sunmaya devam edeceğiz.

Her zaman söylediğimiz ‘’Biz biriz, birlikteyiz, PEKCAN AİLESİYİZ ‘’.

25. yılımızda, tüm takım arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

Hizmetlerimiz

Havuz

Havuz

Spa & Wellness

Spa & Wellness

Atık Su Arıtma

Atık Su Arıtma

Proje Tasarım & Uygulama

Proje Tasarım & Uygulama

Yeşil Enerji

Yeşil Enerji

Doğal Havuz

Doğal Havuz

Kimyasal Satışlar

Kimyasal Satışlar

Servis & Bakım & Kurulum

Servis & Bakım & Kurulum

Uzman Tavsiyesi Uzman Tavsiyesi Sertifikalı satış ve servis uzmanları her sorunuza cevap verir.
Yerinde Hizmet Yerinde Hizmet Havuzunuzun güvenlik değerlendirmesini yapmak için yetkili bir PEKCAN personeli sizi ziyaret eder, problemi dinler ve en düşük maliyetli ve garantili çözümü size sunar.
Bedava Teslimat Bedava Teslimat PEKCAN Havuz’un faaliyet interlandı içindeki bölgede siparişiniz bedelsiz olarak size teslim edilir.Sabah saat 10.00 ‘a kadar olan siparişlerde aynı gün teslimat , saat 10.00’dan sonra olan siparişlerde ertesi gün teslimat yapılır.
Memnuniyet Garantisi Memnuniyet Garantisi Beğenmediniz mi? Yanlış ürün mü ? 14 gün içerisinde geri getirin , iade alalım ve değişim yapalım.
Otomatik Havuz Bakım Programı Otomatik Havuz Bakım Programı Havuz bakımınızı sizin için otomatik hale getirelim.
Mağazalarımızda Su Analizi Mağazalarımızda Su Analizi Havuz suyunuzdan aldığınız numuneyi bize getirin, mağazalarımızda bedava analiz yapalım.
Güvenlik ve Eğitim Uygunluğu Güvenlik ve Eğitim Uygunluğu Havuzunuz uyulması gereken tüm güvenlik uygulamaları ile uyumlu mu ? Sizin için bir program yapabiliriz.
3000'den Fazla Ürün Yelpazesi 3000'den Fazla Ürün Yelpazesi Depolarımızda yüzme havuzu, spa – wellness ve bahçe -peyzaj ile ilgili 3000 ‘den fazla ürüne ulaşabilirsiniz.
Kişiye ve Havuza Özel Çözümler Kişiye ve Havuza Özel Çözümler Her havuz ve ortamı farklıdır.Size özel bakım programı hazırlayabiliriz.
Tüm Yıla Yönelik Ürün Bulunurluğu Tüm Yıla Yönelik Ürün Bulunurluğu Kışın ürün çeşitlerimiz azalmaz. Ne zaman ürüne ihtiyacınız olursa mağazalarımızdan aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

Haberler

TARİHİ RASİM PALAS OTELİ’NDE PEKCAN İMZASI

TARİHİ RASİM PALAS OTELİ’NDE PEKCAN İMZASI

Bugün size projelendirmekten ve hayata geçirmekten büyük keyif aldığımız bir projemizden bahsedeceğiz. Çeşme’nin ilk oteli olma özelliğini taşıyan ve Ata’mızın İzmir’de kaldığı zamanlarda denize girmek için tercih ettiği RASİM PALAS OTELİ. Otelin termal havuzu ile spa merkezinin projelendirmesi, seçilen ekipmanlara uygun olarak montajlarının yapılması ve devreye…

İzmir Marriott Hotel’ de PEKCAN imzası

İzmir Marriott Hotel’ de PEKCAN imzası

Güzel İzmir’imize kazandırılan bu projede katkımız olduğu için mutlu ve gururluyuz. Projede, çatıda yer alan açık havuz, kapalı havuz ve kapalı çocuk havuzları ile aktivite ünitelerinin, projelendirilmesi, tüm mekanik tesisat ve elektrik tesisatlarının yapımı ile çalıştırılarak teslim edilmesi işleri PEKCAN HAVUZ tarafından başarı ile gerçekleştirilmiştir.

St Endüstri Radyonun Konuğu Olduk

St Endüstri Radyonun Konuğu Olduk

20.05.2021 tarihinde Pekcan Grup Kurucu Ortağı, Makine Mühendisi Alp Kıvanç Pekcan Endüstri Radyo'nun İnşaat ve Malzeme programında konuğumuz olacak. Sektördeki 27 yıllık deneyim ve tecrübelerini paylaşacak.

Blog

Hamilelikte Yüzmek Sağlıklı mı?
Hamilelikte Yüzmek Sağlıklı mı?

Hamilelik özel bir dönemdir ve çoğu kadın kendi sağlığının yanı sıra bebeğinin de sağlığını korumak için ellerinden gelen her şeyi yapar. Arka bahçenizde bir yüzme havuzunuz varsa, şanslısınız çünkü hamilelik sırasında yüzmek sadece formda kalmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda yaşayabileceğiniz bazı semptomları hafifletmeye de yardımcı olacaktır.

İzmir Havuz Yapım Firması Pekcan Havuz
İzmir Havuz Yapım Firması Pekcan Havuz

İzmir havuz yapım firması olan Pekcan Havuz İzmir ili dahil tüm Türkiye’ye havuz yapımı konusunda hizmet vermektedir. Pekcan Havuz olarak betonarme yüzme havuzu yapımı konusunda uzmanız.

Yüzme mi Yoksa Koşma mı Daha Çok Kilo Verdirir?
Yüzme mi Yoksa Koşma mı Daha Çok Kilo Verdirir?

Yüzme ve koşma, kardiyovasküler egzersizin mükemmel formlarıdır. Yüzme ve koşma sonuçta gerçek bir triatlonun üçte ikisini oluştururlar. Her ikisi de kardiyo zindeliğinizi arttırmanın ve kalori yakmanın harika yollarıdır.

Havuzlar Çocuklar İçin Tehlike Oluşturur mu?
Havuzlar Çocuklar İçin Tehlike Oluşturur mu?

Ebeveynler ve havuz işletmenlerinin havuz kullanımı ile ilgili temel güvenlik kurallarını bilmesi çocukları havuz tehlikelerinden yaralanmalarından koruyacaktır.

Yüzme İle İlgili Merak Ettiğiniz İlginç Soruların Cevapları
Yüzme İle İlgili Merak Ettiğiniz İlginç Soruların Cevapları

Profesyonel yüzücüler büyüleyicidir. Sanki profesyonel yüzücülerin insanüstü yetenekleri vardır. Vücutlarını inanılmaz sınırlarda zorlayabilir en zor hareketleri sanki çok sıradan bir şeymiş gibi yapabilirler.

Havuzunuzdaki Su Miktarını Nasıl Hesaplarsınız?
Havuzunuzdaki Su Miktarını Nasıl Hesaplarsınız?

Havuzunuzun kapasitesini bilmek her zaman yararlıdır. Bazı havuz ürünlerini satın almak isteyip istemediğinizi bilmek için bu konu önemlidir.

Bir İzmir havuz yapım firması olan Pekcan Havuz, 2010 yılında kurumsallaşma faaliyetlerine hız vermiş düzenli yaptığı fuar ziyaretleri sayesinde geliştirdiği ticari ilişkilerle 2011 yılında ithalat faaliyetlerine başlamıştır. Pekcan Havuz, tüm bu yapım hizmetlerinin yanı sıra başta havuz ekipmanları, spa sauna ekipmanları, havuz kimyasalları, havuz malzemeleri, spa ve sauna malzemeleri tedarikini de geniş tedarik ağı ile kendi sağlamaktadır.

Güçlü tedarik zinciri ile beraber Pekcan Havuz, Poolline gibi sektörün çok bilenen, güvenilen ve tercih edilen havuz, spa, sauna ve bahçe ekipmanları ve malzemeleri markasını da oluşturmuştur. Bu özelliği ile beraber Pekcan Havuz, kendi markalı ürünlerinin ithalatını yapan ve teknik destek ve garantisini verebilen bir mühendislik ve uygulama firmasıdır.

Yine havuz ekipman ve malzemelerinin satışı içinde Pekcan İzmir Havuz Market Narlıdere ve Pekcan Çeşme Havuz Market Alaçatı, havuz, spa, sauna, Türk Hamamı, bahçe ekipmanları ve malzemeleri mağazalarını da faaliyete geçirmiştir.

İlk olarak İzmir ve Ege bölgesi için başladığı havuz yapım işini 26 senede kazandığı deneyim, başarı ve güvenle üst noktalara taşıyan Pekcan Havuz, internetin kullanımının yaygınlaşması ile beraber de yenilikçi vizyonuna uygun olarak havuzdayim.com online Havuz ekipmanları, malzemeleri, kimyasalları, sauna, spa ve bahçe ekipman ve malzemeleri üzerine bir online satış sitesini hayata geçirmiştir. Kısa sürede büyük ilgi gören havuzdayim.com ile beraber artık Pekcan Havuz, tüm Türkiye çapında yüzbinlerce kişiye en kaliteli havuz, spa, sauna ve bahçe ekipman, kimyasal ve malzemelerini en uygun fiyatlarla doğrudan ulaştırmaya başlamıştır.