PEKCAN HAVUZ Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı

Pekcan Havuz Ltd. Şti. açık mekan ve kapalı mekan yüzme havuzları yapımı başta olmak üzere her tür ve istekte havuz projeleri tasarlayabilen ve hayata geçiren İzmir kökenli havuz, spa, sauna ve Türk hamamı yapım firmasıdır. 27 senedir binlerce havuz, spa, sauna ve Türk hamamı projesini başarı ile tamamlayıp müşterilerine eksiksiz teslim etmiştir.

Pekcan Havuz, başta havuz yapımı olmak üzere uzun yıllardır birlikte çalışan uzman kadrosu ile kazandığı büyük bir yeterlilik ve tecrübeye sahiptir. Pekcan Havuz’ un 27 sene içinde bitirdiği havuz projeleri içinde yüksek standartları sebebi ile yapımı en zor yüzme havuzu projeleri kabul edilen, olimpik, yarı olimpik yüzme havuzları projeleri, turistik tesisler için projelendirilen daha çok bilinen ismi ile açık ve kapalı otel yüzme havuzları, aquapark havuzları, aktivite havuzları, oyun ve animasyon havuzları, jakuzili havuzlar, Thalasso terapi havuzları, kaplıca havuzları, termal havuzlar, wellness ve şok havuzları, kondisyon ve spor, floating yüzme havuzları ve süs, peyzaj havuzları yer almaktadır.

Pekcan Havuz olarak, havuz projelendirme ve uygulamaları dışında, 27 senede binlerce farklı tür, istek ve tipte Spa, Sauna, Buhar Banyosu, Türk Hamamı yapım projesini de hayalden, çizime, çizimden gerçeğe taşıdık. Yine tüm bu projeler içinde hem havuzlara entegre uygulamalar ile beraber, hem bağımsız ayrı uygulamalarda jakuzilere, jakuzi ve masaj sistemlerine, fıskiye ve havuz eğlence sistemlerine projelerimizde yer verdik.

Pekcan Havuz tamamladığı projeleri ile 5000’den fazla mutlu müşterisini, onlar için tasarladığı, kurduğu ve yaptığı tüm yüzme havuzu, süs havuzu, peyzaj havuzu, spa, sauna, buhar odası, wellness tesisleri ve Türk Hamamı projelerinden sonra da yalnız bırakmadı. Yüzme havuzu bakım, süs havuzu bakım, denetleme ve kontrol hizmetlerini de vermeye devam etti. Ayrıca uzman teknik kadromuz sayesinde yüzme havuzu, süs havuzu, spa, sauna, buhar odası, Türk Hamamı bakımı hizmetlerimizi sadece projelerini yaptığımız müşterilerimiz için değil tüm bu yapılara ve tesislere sahip olan kişi ve işletmeler içinde vermekteyiz.  

25.Yıl Mesajımız

BİZ PEKCAN AİLESİ olarak, her koşulda değerlerimize sahip çıkarak çeyrek asırlık
kıymetli bir geçmişe sahip olduk.

Biz 25 yıllık itibarımızı, değerlerimiz, kalitemiz ve sizin güveniniz sayesinde oluşturduk.

25. yılımızı kutladığımız bugünlerde gelecek yıllarımızı planlamaktayız. PEKCAN AİLESİ olarak, bundan sonra da azimle, durmadan çalışarak başarımızı daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Mevcut bilgi birikimimiz, tecrübemiz ve dürüstlükten taviz vermeyen duruşumuz ile sizlere en iyisini sunmaya devam edeceğiz.

Her zaman söylediğimiz ‘’Biz biriz, birlikteyiz, PEKCAN AİLESİYİZ ‘’.

25. yılımızda, tüm takım arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

Hizmetlerimiz

Havuz

Havuz

Spa & Wellness

Spa & Wellness

Atık Su Arıtma

Atık Su Arıtma

Proje Tasarım & Uygulama

Proje Tasarım & Uygulama

Yeşil Enerji

Yeşil Enerji

Doğal Havuz

Doğal Havuz

Kimyasal Satışlar

Kimyasal Satışlar

Servis & Bakım & Kurulum

Servis & Bakım & Kurulum

Uzman Tavsiyesi Uzman Tavsiyesi Sertifikalı satış ve servis uzmanları her sorunuza cevap verir.
Yerinde Hizmet Yerinde Hizmet Havuzunuzun güvenlik değerlendirmesini yapmak için yetkili bir PEKCAN personeli sizi ziyaret eder, problemi dinler ve en düşük maliyetli ve garantili çözümü size sunar.
Bedava Teslimat Bedava Teslimat PEKCAN Havuz’un faaliyet interlandı içindeki bölgede siparişiniz bedelsiz olarak size teslim edilir.Sabah saat 10.00 ‘a kadar olan siparişlerde aynı gün teslimat , saat 10.00’dan sonra olan siparişlerde ertesi gün teslimat yapılır.
Memnuniyet Garantisi Memnuniyet Garantisi Beğenmediniz mi? Yanlış ürün mü ? 14 gün içerisinde geri getirin , iade alalım ve değişim yapalım.
Otomatik Havuz Bakım Programı Otomatik Havuz Bakım Programı Havuz bakımınızı sizin için otomatik hale getirelim.
Mağazalarımızda Su Analizi Mağazalarımızda Su Analizi Havuz suyunuzdan aldığınız numuneyi bize getirin, mağazalarımızda bedava analiz yapalım.
Güvenlik ve Eğitim Uygunluğu Güvenlik ve Eğitim Uygunluğu Havuzunuz uyulması gereken tüm güvenlik uygulamaları ile uyumlu mu ? Sizin için bir program yapabiliriz.
3000'den Fazla Ürün Yelpazesi 3000'den Fazla Ürün Yelpazesi Depolarımızda yüzme havuzu, spa – wellness ve bahçe -peyzaj ile ilgili 3000 ‘den fazla ürüne ulaşabilirsiniz.
Kişiye ve Havuza Özel Çözümler Kişiye ve Havuza Özel Çözümler Her havuz ve ortamı farklıdır.Size özel bakım programı hazırlayabiliriz.
Tüm Yıla Yönelik Ürün Bulunurluğu Tüm Yıla Yönelik Ürün Bulunurluğu Kışın ürün çeşitlerimiz azalmaz. Ne zaman ürüne ihtiyacınız olursa mağazalarımızdan aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

Haberler

Pekcan Havuz Barselona'da Sektörün Nabzını Tuttu.

Pekcan Havuz Barselona'da Sektörün Nabzını Tuttu.

Havuz, spa ve sauna sektöründe hizmet veren Pekcan Havuz, İspanya’nın Barselona kentinde 2 yılda bir düzenlenen Piscine BCN fuarına katılırak sektörün nabzını tuttu.

Aquanale 2019 Köln Fuar’ındaydık

Aquanale 2019 Köln Fuar’ındaydık

05 – 08 Kasım 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen Aquanale Havuz Fuarı’nı ziyaret ettik.

Fluidra'nın 50.Yılını Kutladık

Fluidra'nın 50.Yılını Kutladık

17. Ekim 2019 tarihinde FLUIDRA AİLESİ ’ nın 50.kuruluş yıldönümünü kutladık. Bu özel organizasyondaFLUİDRA tarafından yapılan, su ve ışık oyunlarının bulunduğu yüzme havuzunda, senkronize su balesi takımının muhteşem showunu izledik. Gösteri sonrasında FLUIDRA’nın değerli kurucuları ile tanışma fırsatı bulduk.

Blog

Spa Terimi Ne Anlama Geliyor?
Spa Terimi Ne Anlama Geliyor?

Avrupa'daki Spa terimi, Belçika'daki sağlık tesisi Spa'dan türetilmiştir. Mineral kaynakları ile göz alıcı küçük kasaba Romalılar tarafından 7. yüzyılın başlarında biliniyordu, ancak Avrupa'daki Spa ve su tedavileri 18. ve 19. yüzyıllarda kendilerine bir isim yaptı. İngilizce’de spa terimi genel olarak kaplıcalar için 20. yüzyılın ortalarından beri kullanılmaktadır.…

Havuz Yapımı
Havuz Yapımı

Yüzme havuzu çeşitleri arasında en çok tercih edilen açık yüzme havuzları iken, özellikle kış sezonunda kapalı havuz yapımı oldukça önem kazanmaktadır. Havaların soğumasıyla birlikte yüzme alışkanlığına sahip kişilerin uğrak noktası haline gelen kapalı yüzme havuzları sağlıklı yaşama, mevsim değişikliği sebebiyle ara vermek istemeyen yüzme severler için tercih…

Sauna Yapımı Hakkında
Sauna Yapımı Hakkında

Günümüzde insan sağlığını kötü yönde etkileyen parametrelerden biri de strestir. Ve stresi hayatımızdan uzak tutmak çok kolay olmayabilir. Stresi uzaklaştırmak için tercih edilen birçok yöntem varken sağlığınızı farklı şekillerde olumlu etkileyecek rahatlatıcı mekânlardan yardım almaya ne dersiniz? Stresten uzak kalmak için en keyifli yollardan biri olarak kabul gören…

Türk Hamamı Faydaları
Türk Hamamı Faydaları

Kültürel olarak dünya çapında tanınan Türk hamamı aktivitesinin insan bünyesi açısından birçok faydası bulunur. Vücutta detoks özelliği ve buhara dayalı astım gibi rahatsızlıkların çözümü için Türk hamamları bir tedavi yöntemi olarak ön plana çıkıyor.

Bir İzmir havuz yapım firması olan Pekcan Havuz, 2010 yılında kurumsallaşma faaliyetlerine hız vermiş düzenli yaptığı fuar ziyaretleri sayesinde geliştirdiği ticari ilişkilerle 2011 yılında ithalat faaliyetlerine başlamıştır. Pekcan Havuz, tüm bu yapım hizmetlerinin yanı sıra başta havuz ekipmanları, spa sauna ekipmanları, havuz kimyasalları, havuz malzemeleri, spa ve sauna malzemeleri tedarikini de geniş tedarik ağı ile kendi sağlamaktadır.

Güçlü tedarik zinciri ile beraber Pekcan Havuz, Poolline gibi sektörün çok bilenen, güvenilen ve tercih edilen havuz, spa, sauna ve bahçe ekipmanları ve malzemeleri markasını da oluşturmuştur. Bu özelliği ile beraber Pekcan Havuz, kendi markalı ürünlerinin ithalatını yapan ve teknik destek ve garantisini verebilen bir mühendislik ve uygulama firmasıdır.

Yine havuz ekipman ve malzemelerinin satışı içinde Pekcan İzmir Havuz Market Narlıdere ve Pekcan Çeşme Havuz Market Alaçatı, havuz, spa, sauna, Türk Hamamı, bahçe ekipmanları ve malzemeleri mağazalarını da faaliyete geçirmiştir.

İlk olarak İzmir ve Ege bölgesi için başladığı havuz yapım işini 26 senede kazandığı deneyim, başarı ve güvenle üst noktalara taşıyan Pekcan Havuz, internetin kullanımının yaygınlaşması ile beraber de yenilikçi vizyonuna uygun olarak havuzdayim.com online Havuz ekipmanları, malzemeleri, kimyasalları, sauna, spa ve bahçe ekipman ve malzemeleri üzerine bir online satış sitesini hayata geçirmiştir. Kısa sürede büyük ilgi gören havuzdayim.com ile beraber artık Pekcan Havuz, tüm Türkiye çapında yüzbinlerce kişiye en kaliteli havuz, spa, sauna ve bahçe ekipman, kimyasal ve malzemelerini en uygun fiyatlarla doğrudan ulaştırmaya başlamıştır.