PEKCAN HAVUZ Yüzme Havuzu, Sauna, Spa , Wellness, Türk Hamamı Yapımı

Pekcan Havuz Ltd. Şti. açık mekan ve kapalı mekan yüzme havuzları yapımı başta olmak üzere her tür ve istekte havuz projeleri tasarlayabilen ve hayata geçiren İzmir kökenli havuz, spa, sauna ve Türk hamamı yapım firmasıdır. 27 senedir binlerce havuz, spa, sauna ve Türk hamamı projesini başarı ile tamamlayıp müşterilerine eksiksiz teslim etmiştir.

Pekcan Havuz, başta havuz yapımı olmak üzere uzun yıllardır birlikte çalışan uzman kadrosu ile kazandığı büyük bir yeterlilik ve tecrübeye sahiptir. Pekcan Havuz’ un 27 sene içinde bitirdiği havuz projeleri içinde yüksek standartları sebebi ile yapımı en zor yüzme havuzu projeleri kabul edilen, olimpik, yarı olimpik yüzme havuzları projeleri, turistik tesisler için projelendirilen daha çok bilinen ismi ile açık ve kapalı otel yüzme havuzları, aquapark havuzları, aktivite havuzları, oyun ve animasyon havuzları, jakuzili havuzlar, Thalasso terapi havuzları, kaplıca havuzları, termal havuzlar, wellness ve şok havuzları, kondisyon ve spor, floating yüzme havuzları ve süs, peyzaj havuzları yer almaktadır.

Pekcan Havuz olarak, havuz projelendirme ve uygulamaları dışında, 27 senede binlerce farklı tür, istek ve tipte Spa, Sauna, Buhar Banyosu, Türk Hamamı yapım projesini de hayalden, çizime, çizimden gerçeğe taşıdık. Yine tüm bu projeler içinde hem havuzlara entegre uygulamalar ile beraber, hem bağımsız ayrı uygulamalarda jakuzilere, jakuzi ve masaj sistemlerine, fıskiye ve havuz eğlence sistemlerine projelerimizde yer verdik.

Pekcan Havuz tamamladığı projeleri ile 5000’den fazla mutlu müşterisini, onlar için tasarladığı, kurduğu ve yaptığı tüm yüzme havuzu, süs havuzu, peyzaj havuzu, spa, sauna, buhar odası, wellness tesisleri ve Türk Hamamı projelerinden sonra da yalnız bırakmadı. Yüzme havuzu bakım, süs havuzu bakım, denetleme ve kontrol hizmetlerini de vermeye devam etti. Ayrıca uzman teknik kadromuz sayesinde yüzme havuzu, süs havuzu, spa, sauna, buhar odası, Türk Hamamı bakımı hizmetlerimizi sadece projelerini yaptığımız müşterilerimiz için değil tüm bu yapılara ve tesislere sahip olan kişi ve işletmeler içinde vermekteyiz.  

25.Yıl Mesajımız

BİZ PEKCAN AİLESİ olarak, her koşulda değerlerimize sahip çıkarak çeyrek asırlık
kıymetli bir geçmişe sahip olduk.

Biz 25 yıllık itibarımızı, değerlerimiz, kalitemiz ve sizin güveniniz sayesinde oluşturduk.

25. yılımızı kutladığımız bugünlerde gelecek yıllarımızı planlamaktayız. PEKCAN AİLESİ olarak, bundan sonra da azimle, durmadan çalışarak başarımızı daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Mevcut bilgi birikimimiz, tecrübemiz ve dürüstlükten taviz vermeyen duruşumuz ile sizlere en iyisini sunmaya devam edeceğiz.

Her zaman söylediğimiz ‘’Biz biriz, birlikteyiz, PEKCAN AİLESİYİZ ‘’.

25. yılımızda, tüm takım arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

Hizmetlerimiz

Havuz

Havuz

Spa & Wellness

Spa & Wellness

Atık Su Arıtma

Atık Su Arıtma

Proje Tasarım & Uygulama

Proje Tasarım & Uygulama

Yeşil Enerji

Yeşil Enerji

Doğal Havuz

Doğal Havuz

Kimyasal Satışlar

Kimyasal Satışlar

Servis & Bakım & Kurulum

Servis & Bakım & Kurulum

Uzman Tavsiyesi Uzman Tavsiyesi Sertifikalı satış ve servis uzmanları her sorunuza cevap verir.
Yerinde Hizmet Yerinde Hizmet Havuzunuzun güvenlik değerlendirmesini yapmak için yetkili bir PEKCAN personeli sizi ziyaret eder, problemi dinler ve en düşük maliyetli ve garantili çözümü size sunar.
Bedava Teslimat Bedava Teslimat PEKCAN Havuz’un faaliyet interlandı içindeki bölgede siparişiniz bedelsiz olarak size teslim edilir.Sabah saat 10.00 ‘a kadar olan siparişlerde aynı gün teslimat , saat 10.00’dan sonra olan siparişlerde ertesi gün teslimat yapılır.
Memnuniyet Garantisi Memnuniyet Garantisi Beğenmediniz mi? Yanlış ürün mü ? 14 gün içerisinde geri getirin , iade alalım ve değişim yapalım.
Otomatik Havuz Bakım Programı Otomatik Havuz Bakım Programı Havuz bakımınızı sizin için otomatik hale getirelim.
Mağazalarımızda Su Analizi Mağazalarımızda Su Analizi Havuz suyunuzdan aldığınız numuneyi bize getirin, mağazalarımızda bedava analiz yapalım.
Güvenlik ve Eğitim Uygunluğu Güvenlik ve Eğitim Uygunluğu Havuzunuz uyulması gereken tüm güvenlik uygulamaları ile uyumlu mu ? Sizin için bir program yapabiliriz.
3000'den Fazla Ürün Yelpazesi 3000'den Fazla Ürün Yelpazesi Depolarımızda yüzme havuzu, spa – wellness ve bahçe -peyzaj ile ilgili 3000 ‘den fazla ürüne ulaşabilirsiniz.
Kişiye ve Havuza Özel Çözümler Kişiye ve Havuza Özel Çözümler Her havuz ve ortamı farklıdır.Size özel bakım programı hazırlayabiliriz.
Tüm Yıla Yönelik Ürün Bulunurluğu Tüm Yıla Yönelik Ürün Bulunurluğu Kışın ürün çeşitlerimiz azalmaz. Ne zaman ürüne ihtiyacınız olursa mağazalarımızdan aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

Haberler

St Endüstri Radyonun Konuğu Olduk

St Endüstri Radyonun Konuğu Olduk

20.05.2021 tarihinde Pekcan Grup Kurucu Ortağı, Makine Mühendisi Alp Kıvanç Pekcan Endüstri Radyo'nun İnşaat ve Malzeme programında konuğumuz olacak. Sektördeki 27 yıllık deneyim ve tecrübelerini paylaşacak.

Mayıs 2021 ST Endüstri Dergileri

Mayıs 2021 ST Endüstri Dergileri

Pekcan Havuz olarak 27 yıllık sektör tecrübesi ile başarılarını her geçen gün artırıyor.

Pekcan Havuz Barselona'da Sektörün Nabzını Tuttu.

Pekcan Havuz Barselona'da Sektörün Nabzını Tuttu.

Havuz, spa ve sauna sektöründe hizmet veren Pekcan Havuz, İspanya’nın Barselona kentinde 2 yılda bir düzenlenen Piscine BCN fuarına katılırak sektörün nabzını tuttu.

Blog

Spa Terimi Ne Anlama Geliyor?
Spa Terimi Ne Anlama Geliyor?

Avrupa'daki Spa terimi, Belçika'daki sağlık tesisi Spa'dan türetilmiştir. Mineral kaynakları ile göz alıcı küçük kasaba Romalılar tarafından 7. yüzyılın başlarında biliniyordu, ancak Avrupa'daki Spa ve su tedavileri 18. ve 19. yüzyıllarda kendilerine bir isim yaptı. İngilizce’de spa terimi genel olarak kaplıcalar için 20. yüzyılın ortalarından beri kullanılmaktadır.…

Arka Bahçenizdeki Havuzu Nasıl Harika Bir Hale Getirebilirsiniz?
Arka Bahçenizdeki Havuzu Nasıl Harika Bir Hale Getirebilirsiniz?

Hayalinizdeki havuzu yaptırmaktan dolayı büyük bir keyif içindesiniz. Havuz yapım firmasından gelen kurulum görevlileri gitti. Havuzun berrak suyu, montaj ve yapımın kir ve gürültüsünün yerini aldı. Yeni yaptırdığınız ve havuzunuza dalmak için can atıyorsunuz.

Covid'in Sizi Havuzdan Uzaklaştırmasına İzin Vermeyin
Covid'in Sizi Havuzdan Uzaklaştırmasına İzin Vermeyin

Dünya Sağlık Örgütü yönergelerine göre, havuzda yüzmek Covid'in yayılabileceği bir yöntem değildir. Bu da aile ve arkadaşlarla güvenli bir şekilde bir arada olmak için harika bir fırsattır. Bir havuz yaptırarak kendinize günlük yaşamın günlük zorluklarından kaçacak bir yer verin.

Güvenlik Sağlayan Havuz Örtüsüne Yatırım Yapın
Güvenlik Sağlayan Havuz Örtüsüne Yatırım Yapın

Yaz bitmeye başladığında ve sıcaklıklar düşmeye başladığında, soğuk havalarda havuzunuzu nasıl güvenli, temiz ve sıcak tutacağınızı düşünmeye başlamalısınız. Bu soruna en etkili çözüm, güvenli bir havuz örtüsü almaktır.

Havuz İşletim Maliyetlerimi Düşürmenin Yolları
Havuz İşletim Maliyetlerimi Düşürmenin Yolları

Havuz sahibi olmak hayattaki en büyük zevklerden biridir. Size sadece dış mekanı kucaklayabileceğiniz, günlük egzersiz yapabileceğiniz ve günlük streslerden kaçabileceğiniz bir ev sunmakla kalmaz, aynı zamanda aileniz ve arkadaşlarınızla yeri doldurulamaz anılar yaratarak sayısız saatler geçirmenizi sağlar.

Neden Bir Havuz Yaptırmalısınız?
Neden Bir Havuz Yaptırmalısınız?

Yüzme sezonu yaklaşırken hala geç kalmamış olabilirsiniz. Şimdi yeni bir havuz yaptırmak ve bu sezona yetiştirmek için taahhütte bulunmanın tam zamanı. Pandemi ile beraber dünyadaki pek çok kişi gibi biz de yaşam tarzımızı değiştirdik. Evde bir sığınak yaratmak, birçok insan için bir öncelik haline geldi, insanlar kendilerini evde daha fazla kalmaya ve aile ve yakın arkadaşlarla…

Hamilelikte Yüzmek Sağlıklı mı?
Hamilelikte Yüzmek Sağlıklı mı?

Hamilelik özel bir dönemdir ve çoğu kadın kendi sağlığının yanı sıra bebeğinin de sağlığını korumak için ellerinden gelen her şeyi yapar. Arka bahçenizde bir yüzme havuzunuz varsa, şanslısınız çünkü hamilelik sırasında yüzmek sadece formda kalmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda yaşayabileceğiniz bazı semptomları hafifletmeye de yardımcı olacaktır.

Çocuğunuz Yüzmeyi Neden Öğrenmeli?
Çocuğunuz Yüzmeyi Neden Öğrenmeli?

Çocuğunuzun yüzmeyi öğrenmesi için birçok sebep var. Çocuğunuza yüzmeyi öğrenme şansı vermelisiniz. Yüzmek hem fiziksel hem de duygusal olarak çocuğunuzu geliştiren bir spor dalıdır. Yüzme her yaştan insan için çok eğlenceli bir aktivitedir ve özellikle çocuklar suya girmeyi ve eğlenmeyi çok severler. Ancak yüzmek sadece eğlenceli değil, aynı zamanda çocukların aynı…

Havuz Yapımı
Havuz Yapımı

Yüzme havuzu çeşitleri arasında en çok tercih edilen açık yüzme havuzları iken, özellikle kış sezonunda kapalı havuz yapımı oldukça önem kazanmaktadır. Havaların soğumasıyla birlikte yüzme alışkanlığına sahip kişilerin uğrak noktası haline gelen kapalı yüzme havuzları sağlıklı yaşama, mevsim değişikliği sebebiyle ara vermek istemeyen yüzme severler için tercih…

Sauna Yapımı Hakkında
Sauna Yapımı Hakkında

Günümüzde insan sağlığını kötü yönde etkileyen parametrelerden biri de strestir. Ve stresi hayatımızdan uzak tutmak çok kolay olmayabilir. Stresi uzaklaştırmak için tercih edilen birçok yöntem varken sağlığınızı farklı şekillerde olumlu etkileyecek rahatlatıcı mekânlardan yardım almaya ne dersiniz? Stresten uzak kalmak için en keyifli yollardan biri olarak kabul gören…

Bir İzmir havuz yapım firması olan Pekcan Havuz, 2010 yılında kurumsallaşma faaliyetlerine hız vermiş düzenli yaptığı fuar ziyaretleri sayesinde geliştirdiği ticari ilişkilerle 2011 yılında ithalat faaliyetlerine başlamıştır. Pekcan Havuz, tüm bu yapım hizmetlerinin yanı sıra başta havuz ekipmanları, spa sauna ekipmanları, havuz kimyasalları, havuz malzemeleri, spa ve sauna malzemeleri tedarikini de geniş tedarik ağı ile kendi sağlamaktadır.

Güçlü tedarik zinciri ile beraber Pekcan Havuz, Poolline gibi sektörün çok bilenen, güvenilen ve tercih edilen havuz, spa, sauna ve bahçe ekipmanları ve malzemeleri markasını da oluşturmuştur. Bu özelliği ile beraber Pekcan Havuz, kendi markalı ürünlerinin ithalatını yapan ve teknik destek ve garantisini verebilen bir mühendislik ve uygulama firmasıdır.

Yine havuz ekipman ve malzemelerinin satışı içinde Pekcan İzmir Havuz Market Narlıdere ve Pekcan Çeşme Havuz Market Alaçatı, havuz, spa, sauna, Türk Hamamı, bahçe ekipmanları ve malzemeleri mağazalarını da faaliyete geçirmiştir.

İlk olarak İzmir ve Ege bölgesi için başladığı havuz yapım işini 26 senede kazandığı deneyim, başarı ve güvenle üst noktalara taşıyan Pekcan Havuz, internetin kullanımının yaygınlaşması ile beraber de yenilikçi vizyonuna uygun olarak havuzdayim.com online Havuz ekipmanları, malzemeleri, kimyasalları, sauna, spa ve bahçe ekipman ve malzemeleri üzerine bir online satış sitesini hayata geçirmiştir. Kısa sürede büyük ilgi gören havuzdayim.com ile beraber artık Pekcan Havuz, tüm Türkiye çapında yüzbinlerce kişiye en kaliteli havuz, spa, sauna ve bahçe ekipman, kimyasal ve malzemelerini en uygun fiyatlarla doğrudan ulaştırmaya başlamıştır.