Covid'in Sizi Havuzdan Uzaklaştırmasına İzin Vermeyin
Paylaş:

Covid'in Sizi Havuzdan Uzaklaştırmasına İzin Vermeyin

Dünya Sağlık Örgütü yönergelerine göre, havuzda yüzmek Covid'in yayılabileceği bir yöntem değildir. Bu da aile ve arkadaşlarla güvenli bir şekilde bir arada olmak için harika bir fırsattır. Bir havuz yaptırarak kendinize günlük yaşamın günlük zorluklarından kaçacak bir yer verin.

Covid-19 salgını hepimizi şaşırttı ve günlük yaşam tarzı alışkanlıklarımızda çalışma ve alışveriş yapma şeklimizden eğlence anlayışlarımıza kadar bir değişiklik yarattı. Önemli değişiklikler ve ayarlamalar yapılmış olsa da, tüm havuz sahipleri ve gelecekteki havuz sahipleri için aynı şekilde iyi haberler var.

Dünya Hastalık Kontrol Merkezlerine göre, “Covid-19'un eğlence amaçlı suların kullanımıyla insanlara bulaşabileceğine dair hiçbir kanıt yok”. Kendinizi korumak için sosyal mesafe ve günlük önleyici eylemlerin yanı sıra güvenli yüzme uygulamalarını takip etmeniz yeterlidir.

Yüzme Havuzu Sizin İçin Ne Anlama Geliyor?

Neyse ki, bir havuza sahip olmak, güvende kalmak ve sosyal olarak uzaklaşmak için mükemmel bir çözümdür. Evde zamanın artması bu süre zarfında kesinlikle daha fazla havuz inşa edilmesine yönelik bir talebe neden olurken, Dünya Sağlık Örgütü’nün Covid’in rekreasyon amaçlı sular yoluyla bulaşamayacağına dair notasyonu, salgının halihazırda olduğundan daha fazlasını almasına izin vermemesi açısından son derece önemlidir. Elbette seyahat planları şu anda çok sınırlıdır. Ancak bu eğlencenin durması gerektiği anlamına gelmiyor.

Havuz yaptırarak evinize yatırım yapabilirsiniz. Boş zamanlarınızda her zaman keyfini çıkarabileceğiniz bir ev için mükemmel bir yer yaratmak için artık daha fazla nedeniniz var.

Covid ile Yaşamaya Çalışırken Neden Havuz Eğlencesi Daha İyidir?

Hiç yüz maskesi takarak koşuya çıkmayı denediniz mi? Mutlaka en eğlenceli olanı değildir. Havuzunuz varsa, egzersiz yaparken maske takma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Yüzme, toplam vücut egzersizi yapan harika bir aerobik egzersiz şeklidir. Kaslarınızı güçlendirmeye, kalp sağlığınızı iyileştirmeye ve genel olarak sağlığınızı iyileştirmeye yardımcı olacaktır.

Bir Havuz Mükemmel Stres Gidericidir

Bir salgınla yaşamaktan daha stresli ne olabilir? Uzaktan çalışmanın faydaları olsa da, diğer ek sorumluluklar insanları çok daha fazla yordu. Normal bir 9'dan 5'e kadar "giriş ve çıkış" yapmak zor olsa da düzensiz yaşam daha da beden ve zihin için çok stresli olabilir. Neyse ki yüzmek, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan ve vücudunuzdaki stresi azaltmaya yardımcı olan endorfin salgılamanın iyi bir yoludur.

Havuzunuzda Aile ve Arkadaşlarla Güvenle Bağ Kurun

Dünya Sağlık Örgütü yönergelerine göre, havuzda yüzmek Covid'in yayılabileceği bir yöntem değildir. Bu da aile ve arkadaşlarla güvenli bir şekilde bir arada olmak için harika bir fırsattır. Bir havuz yaptırarak kendinize günlük yaşamın günlük zorluklarından kaçacak bir yer verin. Bir yüzme havuzu veranda kapınızdan birkaç adım ötede size güzel bir açık hava sığınağı sunarken evinizi tamamlayan mükemmel bir yerdir.

Pekcan Havuz Uzmanlarımız Bir Telefon Kadar Yakınınızda

Arka bahçeniz söz konusu olduğunda, Pekcan Havuz havuz tasarım uzmanlarının dış mekan hayal ve vizyonunuzu hayata geçirmenize yardımcı olmasına izin verin. Kendi arka bahçenizin rahatlığında mükemmel bir ev yaratma söz konusu olduğunda, seçenekler sonsuzdur. Aileniz ve arkadaşlarınızla yıllarca keyif alabileceğiniz bir havuz inşa etmenize yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz. Bizimle bugün iletişime geçin. Size sağlıklı ve uzun yıllar hayatınıza eğlence ve değer katacak o yüzme havuzunu yapalım.