Kum Terapisi
Paylaş:

Kum Terapisi

Özel tasarlanmış kum terapi odaları, kullanıcısına sanki sessiz bir sahildeymiş hissi yaşatmak için tasarlanmış mekanlardır. Gerçekten çok hoş bir rahatlama duygusu yaşatan kum terapisi ile bir deniz kenarında sıcak kumların üzerinde, güneşleniyormuş gibi hissedersiniz.

Özel tasarlanmış kum terapi odaları, kullanıcısına sanki sessiz bir sahildeymiş hissi yaşatmak için tasarlanmış mekanlardır. Gerçekten çok hoş bir rahatlama duygusu yaşatan kum terapisi ile bir deniz kenarında sıcak kumların üzerinde, güneşleniyormuş gibi hissedersiniz. Kum terapisi haloterapi olarak bilinen tuz odası ile benzerlik gösterir. Tuz odası; akciğer ve solunum rahatsızlıkları için oldukça sık tercih edilen alternatif tedavi yöntemlerinden biridir.

Kum ve ışık terapisi sayesinde hiçbir yan etkiye maruz kalmadan kum terapisindeki güneşin bütün keyfini çıkarabilirsiniz. Odada yerden ısıtmalı ve sıcak kumlar ile güneş ışınlarına eşdeğer özellikte odadaki ışık sistemi ile kum terapi aktivitesini gerçekleştirebilmek mümkün. Ülkemizde özellikle karasal iklimde ve ya soğuk kış günlerinde o güzel sıcak kumsalları özleyenler için ideal bir rahatlama yöntemidir.

Kum terapi odası özellikleri nelerdir?

www.pekcan.com.tr sayfamızdan ayrıntılı bilgiye ulaşabileceğiniz kum terapi odaları;  kış ve ya soğuk günlerde tatile gitmek isteyenler için kumsalda güneş keyfi verirken, sağlığınıza olumlu etki eder. Kum terapisi odaları tamamen yerden ısıtmalıdır. Güneş ışıklarına çok benzeyen son kalite yapay güneş ışıkları sayesinde deniz kıyısındaki güneşin hazzını almanız mümkün. Daha detaylı bilgi ve uygun fiyatlara satın alma için www.pekcan.com.tr sitesinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kum terapisituz odası tedavisinden farklı olarak biraz daha zevk amaçlıdır. Her kişinin kendine özel istekleri ve zevkleri doğrultusunda tercih ettiği rahatlama yöntemi değişebilir.