Neden Bir Havuz Yaptırmalısınız?
Paylaş:

Neden Bir Havuz Yaptırmalısınız?

Yüzme sezonu yaklaşırken hala geç kalmamış olabilirsiniz. Şimdi yeni bir havuz yaptırmak ve bu sezona yetiştirmek için taahhütte bulunmanın tam zamanı. Pandemi ile beraber dünyadaki pek çok kişi gibi biz de yaşam tarzımızı değiştirdik. Evde bir sığınak yaratmak, birçok insan için bir öncelik haline geldi, insanlar kendilerini evde daha fazla kalmaya ve aile ve yakın arkadaşlarla anılar yapmaya adadı.

Yüzme sezonu yaklaşırken hala geç kalmamış olabilirsiniz. Şimdi yeni bir havuz yaptırmak ve bu sezona yetiştirmek için taahhütte bulunmanın tam zamanı. Pandemi ile beraber dünyadaki pek çok kişi gibi biz de yaşam tarzımızı değiştirdik. Evde bir sığınak yaratmak, birçok insan için bir öncelik haline geldi, insanlar kendilerini evde daha fazla kalmaya ve aile ve yakın arkadaşlarla anılar yapmaya adadı.

Geçmişte, hava izin verdiğinde halka açık bir havuza gitmiş olabilirsiniz. Fakat bu şartlar altında kalabalıklardan uzak durmayı ve eve daha yakın olmayı tercih edebilirsiniz. İyi haber şu ki, kendi arka bahçenizde bir havuza sahip olmanın erişilebilirliği ve gizliliği benzersizdir!

Sevdiklerinizi sürekli olarak halka açık havuz eğlencesi için toplamak zorunda kalmak yerine, sadece arka bahçenize dışarı çıkabilirsiniz. Siz dizüstü bilgisayarınızı arka verandaya getirerek biraz işinizi halledebilirken, çocuklar tüm öğleden sonrayı gözünüzün altında havuzda geçirebilirler. Ayrıca, çocuklar uyuduktan sonra yıldızların altında evde eşiniz ile güzel bir vakit geçirebilirsiniz.

Havuz Satın Almak İçin En İyi Zaman Ne Zaman?

"Geleneksel bilgeliğin", baharın bir havuz yaptırmak için en yoğun zaman olduğunu söylediğini duymuş olabilirsiniz, çünkü diğer herkes de bir havuz yaptırmayı düşünür. Gerçek şu ki, havuz yaptırmak için her zaman harika bir zamandır! Mükemmel zamanı beklemek, havuzunuzda öğleden sonraları dinlenmenin tadını çıkarmak için birçok fırsatı kaçıracağınız anlamına gelir.

İnsanlar evde daha fazla zaman geçirdikleri için havuzlar şu anda son derece popülerler. O kadar ki, havuz yaptırmak isteyen birçok kişi artık geçen seneye göre çok daha istekli hale geldiler. Bu pandeminin insanlar üzerindeki etkisinin de uzun süre devam edeceğini ön görebileceğinizden havuz yaptırmaya olan bu ilginin uzun süre daha en üst seviyelerde devam edeceğini de tahmin edebilirsiniz. Havuz yaptırmanın elbette inşaat başlamadan önce uzun bir hazırlık süresi vardır. Bu nedenle, ne yazık ki, bekleme listesine girmek için ne kadar çok zaman kaybederseniz, havuzunuzun tamamlanması için o kadar uzun süre beklemeniz gerekir. Ancak bunun havuz yaptırmaktan vazgeçmenize neden olmasına izin vermeniz gerekmez. Havuz yaptırmak istiyorsanız endişelerinizin Pekcan Havuz ile iletişime geçmenizi engellemesine izin vermeyin. Pekcan Havuz tasarım danışmanlarımız umduğunuzdan çok daha profesyonel ve işini bilen tecrübeli bir ekiptir. Bağlantı kurduğunuzda göreceksiniz ki en makul zaman çizelgesi içinde hayalinizden de fazlasını size sağlamak için çok çeşitli çözümler sunacaklardır.

Yüzme Mevsimine Havuzunuz Yetişir mi?

Şimdi havuz yaptırmak istiyorsanız peki bu yılki yüzme sezonuna yetişir mi? Evde daha fazla zaman geçirmek zorunda isek, bu sezon bir arka bahçe havuz eğlencesine en erken başlamak istediğiniz anlamına da gelecek.

İyi haber şu ki, havuz yaptırmak istiyorsanız, havuz yapımı önce bilgisayar monitörlerinde tasarlanan, sonra kağıda dökülen işlerdir. Bu sebeple istediğiniz her an havuz yapım firmalarına başvurabilirsiniz. Pekcan Havuz gibi yaratıcı mühendis kadrosu ile size binlerce opsiyon ve seçenek sunulacaktır. Bu hemen arka bahçenizin inşaat sahasına dönmeden planlar üzerinden karar verebilirsiniz demektir. İnsanlar havuz yapımı konusunda genellikle tasarım aşamasının ekran karşısında yapıldığı gerçeğini unutmaya meyillidir. İyi bir planlama mühendisler tarafından yapılır. Ve iyi bir planlama çok daha kısa inşa süreleri demektir. Elbette işi havuz yapımı olmayan müteahhitlik firmaları yüzünden havuz yapımı konusunda kötü deneyimleri olan insanlar olsa da Pekcan Havuz önce her şeyi tam istediğiniz gibi planlama aşamasında çözer. Bu da kararınızı verirken evinizin bir şantiye sahasına dönmeyeceğini garantiler.

İşin devamı sırasında sürekli karar değiştiren müteahhit firmaları gibi bir çalışma söz konusu değildir. Planlama projenin bittiğinde nasıl görüneceğinden, çalışacak kişi sayısına kadar her detayı ile planlanır. Belirlenen proje esaslarına göre havuz tam zamanında yapılır ve anahtar teslim olarak havuz sahibine teslim edilir. Sürpriz yok, endişe yok.

O Zaman Son Soru; Islanmaya Hazır mısınız?

Bir havuz yaptırmak her zaman hangi arka bahçe olursa olsun eve harika bir özellik eklemektir. Havuzun boyutları, şekli, kullanışlılığı iyi tasarlandıysa evinizin değerine de değer katar. İstediğiniz tüm havuz sahibi kişilere sorabilirsiniz. İster barbekü yapıp eğlenceli partiler düzenleyin ister sadece en yakın arkadaşlarınızla bir araya gelmenin tadını çıkarın ya da ailenizle rahatlatıcı bir öğleden sonra geçirin, kişisel bir açık hava vahası eğlencesi ve sayısız hatıralar için havuz mükemmel bir yerdir.

Hayalinizdeki yeni havuzunuz için bilgi edinmek ve beraber havuzunuzu tasarlamak için Pekcan Havuz mühendislerini bugün arayın. Havuz yaptırmak için asla geç değildir. Arka bahçe hayallerinizi gerçekleştirmekten heyecan duyuyoruz ve sizi suya sokmak için sabırsızlanıyoruz!