Sauna Ekipmanları
Paylaş:

Sauna Ekipmanları

Sauna diğer adıyla terleme banyosu olarak anılırken stresli hayatımızdan uzaklaşmak için bize verilen bir fırsattır. Tüm kaslarımızı rahatlatan zihnimizi boşaltan bu terleme odası farklı sauna ekipmanları ile size çok daha konforlu bir ortam sağlayacaktır. Size sauna keyfinizde eşlik edecek başlıca sauna ekipmanları şöyle sıralanabilir.

 

Sauna Sobası, sauna soba taşı, bakır sauna kovası, bakır sauna kepçesi, sauna kum saati, sauna esansı, led sauna aydınlatması, sauna kontrol paneli, sauna ahşap yastık, Sauna fırçası ve sauna kapısı gibi  ekipmanlar ile sauna keyfinizi arttırabilirsiniz. Kaliteli sauna keyiflerine giden yol kaliteli ekipmanlardan geçer. Aslında önemsiz gibi görünen bu yardımcı ekipmanlar sizin sauna banyosunda çok daha konforlu bir ortamda olmanız için tasarlanmış ürünlerdir. Örneğin sauna ekipmanları içinde yer alan bakır sauna kova ve bakır sauna kepçe sauna ortamındaki nem oranının dengelenmesi için kullanılır. Ahşap ve bakır tercih edilen kovaların sapları genelde tahta olarak tasarlanır. Sauna ekipmanları aynı zamanda dekorasyon için göz zevkinizi de doyurmak amacıyla kullanılabilir. Farklı bölgelere yerleştirilen led sauna aydınlatası ile sizi rahatsız etmeyecek bir aydınlatma yapılabilir.

Sıcak mekan uygulamalarının en başında gelen sauna son zamanlarda rahatlamak için kullanılan en hızlı yöntemlerden biri.. Pekcan Havuz tarafından tasarlanan sauna odaları otelinize, işletmenize ve her çeşit spa merkezinize uygun olarak projelendirilir ve size teslim edilir. Sauna keyfiniz için aradığınız her türlü sauna ekipmanını bulabileceğiniz www.pekcan.com.tr ile hizmetinizde olan Pekcan Havuz profesyonel kadrosuyla, servis hizmetiyle ve danışmalık yardımıyla ne zaman isterseniz yanınızda!