Güzel Bir Projeyi Daha Bitirdik ! Folkart Blu…

Folkart Yapı Sanayi Ticaret A.ş.’nin Çeşme Paşalimanı Koyu’nda yaptığı Folkart Blu projesinin açık havuzlarının teslimini gerçekleştirdik.

Güzel Bir Projeyi Daha Bitirdik ! Folkart Blu…

Folkart Yapı Sanayi Ticaret A.ş.’nin Çeşme Paşalimanı Koyu’nda yaptığı Folkart Blu projesinin açık havuzlarının teslimini gerçekleştirdik. 400 m3 kapasiteli açık büyük yüzme havuzu ile 10 m3’lük açık çocuk yüzme havuzu ve 20 m3 kapasiteli açık termal havuzun mekanik tesisatlarının yapımı Pekcan Havuz tarafından başarıyla yapıldı.

Tüm havuzların filtrasyon mekanik tesisatları yüzme havuzu standardizasyonu doğrultusunda yapılmıştır. Havuz aydınlatma sistemleri çevre ile dost led teknolojisi kullanılarak çözümlenmiştir. Açık büyük ve çocuk havuzlarının dezenfeksiyonu için otomatik klorlu dezenfeksiyon ile ileri hijyenizasyon sistemi olan ozonlu dezenfeksiyon sistemleri uygulanmıştır.

Açık termal termal havuzda ise filtrasyon sistemlerinin yanında suyun dezenfeksiyonu için otomatik klorlu dezenfeksiyon ve UV ( ultraviyole ) ile hijyenizasyon sistemi tercih edilmiştir.

 

 

Folkart Yapı Sanayi Ticaret A.ş.’nin Çeşme Paşalimanı Koyu’nda yaptığı Folkart Blu projesinin açık havuzlarının teslimini gerçekleştirdik.

400 m3 kapasiteli açık büyük yüzme havuzu ile 10 m3’lük açık çocuk yüzme havuzu ve 20 m3 kapasiteli açık termal havuzun mekanik tesisatlarının yapımı Pekcan Havuz tarafından başarıyla yapıldı.

Termal havuzda; termal suyun tedavi edici özelliğinden faydalanmak için hidrojet masaj sistemi uygulanmıştır. Hidromasajın vücut üzerindeki dinlendirici ve tedavi edici etkisini arttırmak için aerojet uygulaması yapılmıştır.

Bu esnada suyun oksijen kapasitesi artırılmaktadır. Bu whirlpool uygulaması tamamen bir termal tedavi metodudur.Bu çalışma Folkart Blu sakinlerinin memnuniyet seviyesini yükseltmiştir.

Termal havuzun suyunun ısıtılması amacıyla titianyum plakalı eşanjör mekanik tesisat uygulaması yapılmış, bu sayede suyun sıcaklık değerinin hep aynı sıcaklıkta olması temin edilmiştir.

Bu güzel projenin ortaya çıkması ve Folkart Blu kullanıcılarının memnun olması tüm Pekcan ekibini mutlu etmiştir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

03.06.2020